O nas

Szef

Nazywam się Piotr Filipiak i od ponad 20 lat jestem instruktorem pływania, ratownikiem wodnym, płetwonurkiem oraz instruktorem ratownictwa wodnego. Na co dzień pracuję w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich.

Dzięki swoim umiejętnościom oraz zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu udało mi się zyskać bardzo dobrą markę rynku oraz co dla mnie najważniejsze – wielkie grono zadowolonych klientów.

Kilka lat temu postanowiłem wyselekcjonować najlepszą kadrę instruktorów pływania, by wraz z nimi stworzyć Szkołę Pływania Orka-Pro.


Kadra

Instruktorzy naszej szkoły to wybitni specjaliści od nauki pływania dla kursantów w każdym wieku i każdego poziomu zaawansowania. Nasi trenerzy to nie tylko wykwalifikowani szkoleniowcy – wielu z nich jest wciąż aktywnymi sportowcami biorącymi udział w ogólnopolskich zawodach triathlonowych. W swojej pracy szkoleniowcy naszej szkoły kładą nacisk na profesjonalizm i dokładają wszelkich starań, by każdy klient nie tylko nauczył się pływać, ale także i pokochał pływanie jako sport i formę aktywnego relaksu.


Szkoła

Naszą misją i celem naszego działania jest pełne zadowolenie naszych klientów. Dlatego naszą pracę wykonujemy przy użyciu najnowszych metod dydaktycznych. Wiemy, że najlepsze efekty nauki przynosi pełne zaangażowanie instruktora przy indywidualnej pracy z kursantem. W tym celu, w przeciwieństwie do innych szkół na rynku, kładziemy nacisk na prowadzenie zajęć w małych grupach. Dzięki takiej metodzie Ty zyskujesz najszybsze efekty nauki, a my zyskujemy to co dla nas najcenniejsze – Twój uśmiech i satysfakcję.